Edit Content

O NAS

Nasza firma ‒ REG TRUCK , specjalizuje się w regeneracji zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych, sprężarek powietrza, turbosprężarek oraz mostów napędowych. Od lat dbamy o to, by nasza praca spełniała najwyższe standardy ‒ klienci otrzymują gwarancję jakości na wykonaną przez naszą firmę usługę.

Siedziba REG TRUCK znajduje się w Chorzelowie, w województwie podkarpackim. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym warsztatem, a specjalistyczne stanowiska pracy sprawiają, że prace regeneracyjne przebiegają bardzo sprawnie.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, z firmami transportowymi, z zajezdniami autobusowymi, jak również z autoryzowanymi serwisami samochodów ciężarowych i autobusów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DLACZEGO
REG-TRUCK

Pomoc techniczna

zapewniamy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Dokładnie tłumaczymy, dlaczego turbosprężarka czy przekładnia kierownicza nie działają poprawnie i odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów.

Sprawna realizacja

zapewniamy sprawną realizację każdego zlecenia. Ustalamy termin zakończenia prac i przestrzegamy go.

Doświadczony zespół

nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w regeneracji różnego typu części i elementów. Co więcej, nieustannie obserwujemy rynek i na bieżąco poszerzamy wiedzę oraz umiejętności.

Uczciwa wycena

zawsze przygotujemy dokładną wycenę naszych usług. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli z jakim kosztami związana jest regeneracja danej części.

Certyfikaty regtruck

KLIENCI O NAS

Postać - regtruck2

ARKADIUSZ

Od lat współpracuję z firmą Reg-Truck w zakresie regeneracji podzespołów do moich aut ciężarowych. Nigdy się nie zawiodłem, usługa wykonywana na czas i w dobrej cenie. Na każdą część mam gwarancję, więc spokojnie użytkuję moje samochody. Dodatkowo zawsze służą dobrą radą i pomocą. Polecam!
Postać - regtruck3

MAREK

Zleciłem regenerację zacisków hamulcowych do mojej ciężarówki. Przewożę towary w kraju i Europie, dlatego potrzebuję niezawodnego pojazdu. Dzięki regeneracji wykonanej przez Reg-Truck jeżdżę bezpiecznie i nie obawiam się o awarie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
Postać - regtruck1

ANDRZEJ

Wyjątkowo rzetelna i uczciwa firma, która wykonuje dla mnie od czasu do czasu regenerację przekładni kierowniczych i turbosprężarek. Jako, że mam kilka aut w swojej flocie, muszę mieć pewność, że jak zlecę naprawę części, to musi to być zrobione dobrze. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

ZAPRASZAMY

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają stosowne szkolenia i umiejętności, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wysoka jakość usług

Profesjonalne maszyny do regeneracji części gwarantują najwyższą jakość i niezawodność na przyszłość.

Pomoc techniczna

Zawsze służymy pomocą i odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów.

tlo

DANE TELEADRESOWE

Siedziba firmy:

Chorzelów 210
39-331 Chorzelów
woj. podkarpackie
biuro@zaciski-regtruck.pl
tel. +48 513 094 047
+48 17 773 06 00

Serwis TIR:

Traugutta 11
39-300 Mielec
woj. podkarpackie
tel. 608 592 601

Dane rejestrowe:

PPHU REG-TRUCK Witold Pisarczyk
39-331 Chorzelów 210
woj. Podkarpackie
NIP: 817-175-66-02

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 7:00 – 15:00

Email:

biuro@zaciski-regtruck.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie