Edit Content

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

Regeneracja turbosprezarek

Naprawa wszystkich typów turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek to gwarancja wysokiej jakości oraz oszczędności przy zachowaniu parametrów porównywalnych z częścią fabrycznie nową.

Coraz wyższe wymagania dotyczące norm emisji spalin oraz potrzeba produkcji dynamicznych jednostek napędowych o niewielkiej pojemności i niskim spalaniu sprawiają, że dziś turbo spotyka się nie tylko w jednostkach wysokoprężnych, ale także w silnikach zasilanych benzyną. Niezwykle czuły podzespół pracujący z prędkością obrotowa znacznie przekraczającą 100 000 obr./min jest wrażliwy zarówno na jakość paliwa i środków smarnych, jak i styl jazdy. Również materiały, z jakich wykonano najważniejsze elementy turbiny, z czasem ulegają zniszczeniu. W przypadku wystąpienia awarii, najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna regeneracja turbosprężarek. Profesjonalna, czyli przeprowadzona przy zastosowaniu markowych części zamiennych i w warsztacie wyposażonym w odpowiednie urządzenia pomiarowe.

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek rozpoczyna się od rzetelnej diagnozy.. Po tym etapie następuje demontaż. Kolejny etap to oczyszczenie wszystkich elementów i dokładna weryfikacja części ruchomych i obudowy. 

Następnie przeprowadzane jest piaskowanie. Dopiero wtedy przystępujemy do dalszej kontroli połączonej z dokładnymi pomiarami. Wyważenie układu wirującego, wymiana uszczelnień oraz łożysk, montaż rdzenia oraz finalne złożenie zregenerowanego podzespołu to następne etapy pracy. Finalnym są regulacja, wyważenie i kontrola ciśnienia doładowania zgodna z założeniami konstruktorów.

Regeneracja turbosprężarek Mielec – Sprawdź teraz ile możesz zaoszczędzić!

Zadzwoń lub napisz teraz i dowiedz się więcej

Regeneracja turbosprężarek z gwarancją

Mając pewność dotyczącą wysokiej jakości naszej pracy, do każdej zregenerowanej turbiny dołączamy gwarancję. Każda z ewentualnych reklamacji dotycząca naszych usług rozpatrywana jest w trybie 24-godzinnym. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, korzystając bądź to z własnego transportu, bądź z usług sprawdzonych firm kurierskich. Wcześniej każdy zregenerowany i sprawdzony podzespół starannie przygotowujemy do wysyłki. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Reg-Truck podkarpackie – Mielec – Chorzelów, to partner dla firm, osób prywatnych, warsztatów i zawodowych kierowców. Fachowa pomoc właścicielom samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych. Pomoc na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają stosowne szkolenia i umiejętności, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wysoka jakość usług

Profesjonalne maszyny do regeneracji części gwarantują najwyższą jakość i niezawodność na przyszłość.

Pomoc techniczna

Zawsze służymy pomocą i odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów.

tlo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie