Edit Content

REGENERACJA ZACISKÓW HAMULCOWYCH

Zacisk hamulcowy 1

REGENERACJA ZACISKÓW HAMULCOWYCH

Regeneracja zacisków hamulcowych – Regeneracja pneumatycznych i hydraulicznych zacisków hamulcowych samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów oraz samochodów osobowych. Zaciski hamulcowe, profesjonalna regeneracja. Profesjonalna naprawa, regeneracja pneumatycznych i hydraulicznych zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów oraz samochodów osobowych.

Zaciski hamulcowe typu:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznym szkoleniom wyroby Reg-Truck posiadają bardzo wysoką jakość. To firma z tak dużym doświadczeniem w okolicach Mielca, na Podkarpaciu i w całej Polsce.
Specjalizacja, naprawa i regeneracja pneumatycznych i hydraulicznych zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów. W ofercie Reg-Truck znajdziecie również duży wybór zestawów naprawczych i części zamiennych do zacisków hamulcowych w bardzo przystępnych cenach.

Zaciski hamulcowe typu:

Na osiach:

Dzięki temu, że są zatrudnieni mechanicy samochodowi z wieloletnim doświadczeniem w regeneracji podzespołów w obsłudze i naprawie samochodów ciężarowych i osobowych, którzy korzystają ze szkoleń wyroby Reg-Truck posiadają wysoką jakość wykonania. Posiadane certyfikaty są wyznacznikiem wysokiej jakości świadczonych usług. Wystawione zostały przez renomowanych organizatorów szkoleń i są wynikiem ukończenia z sukcesem kursów związanych z diagnostyką i naprawą układów hamulcowych. Przedstawiciele handlowi, którzy w trosce o dobro naszych klientów na bieżąco mają możliwość realizowania zamówień oraz dostarczenia wyrobów Reg-Truck bezpośrednio do klienta.

Zaciski hamulcowe – GWARANCJA

Na każdy produkt oraz usługi wykonane w Reg-Truck jest udzielana 12 miesięczna gwarancja , która rozpatrywana jest w trybie 24 godzinnym. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są rzetelnie na podstawie udokumentowanych zdjęć.

REGENERACJA ZACISKÓW HAMULCOWYCH DO:

AUTOBUSÓW

MAN

SOLARIS
BOVA
SCANIA
MERCEDES
NEOPLAN
IVECO
IKARBUS
VOLVO
VAN HOOL
RENAULT
SETRA
SOLBUS
NACZEP I PRZYCZEP NA OSIACH

SAF

BPV

BPV ECO PLUS

ROR

SMB

GIGANT

KASSBOHRER

FRUEHAUF

TRAILOR

MERCEDES

SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

SCANIA

RENAULT
MAN
VOLVO
IVECO
DAF
STAR-MAN
ZACISKI HAMULCOWE NASTĘPUJĄCYCH PRODUCENTÓW:

KNORR BREMSE typu: SB, SN, SK

GIRLING

BREMBO

LUCAS

MERITOR

WABCO

PERROT

HALDEX

Wypróbowało nas już setki klientów!

 Porównaj ceny! Dołącz teraz! 

Sprawdź ile zaoszczędzisz – regeneracja zacisków hamulcowych

Regeneracja zacisków hamulcowych samochodów ciężarowych to nasza specjalność. Cenimy sobie dokładność, solidność i terminowość wykonywanych przez nas usług.

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej

Najnowsze produkty

ZAPRASZAMY

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają stosowne szkolenia i umiejętności, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wysoka jakość usług

Profesjonalne maszyny do regeneracji części gwarantują najwyższą jakość i niezawodność na przyszłość.

Pomoc techniczna

Zawsze służymy pomocą i odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów.

tlo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie