Edit Content

REMONT SKRZYNI BIEGÓW

REMONT SKRZYNI BIEGÓW

Automatycznych i manualnych

Skrzynia biegów to niezwykle istotny element samochodu, bez którego jazda autem z silnikiem spalinowym byłaby niemożliwa. Jej głównym zadaniem jest przenoszenie momentu obrotowego z wału silnika na koła pojazdu. Dzięki temu, że skrzynia biegów posiada kilka przełożeń, pozwala ona wykorzystywać wytwarzaną przez jednostkę napędową moc w sposób najbardziej efektywny. To właśnie dzięki niej możliwa jest zarówno powolna jazda w miejskim korku, jak i podróż z dużą prędkością po autostradzie.

Pomimo tego, że skrzynia biegów jest tak ważnym elementem każdego samochodu, wielu kierowców często zapomina o tym, że wymaga ona regularnego serwisowania, podobnie jak silnik auta. Do najczęstszych zaniedbań należy między innymi zapominanie o regularnych wymianach oleju w przekładni, co radykalnie przyspiesza zużycie jej elementów.

Mając pewność dotyczącą wysokiej jakości naszej pracy, do każdej zregenerowanej turbiny dołączamy gwarancję. Każda z ewentualnych reklamacji dotycząca naszych usług rozpatrywana jest w trybie 24-godzinnym. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, korzystając bądź to z własnego transportu, bądź z usług sprawdzonych firm kurierskich. Wcześniej każdy zregenerowany i sprawdzony podzespół starannie przygotowujemy do wysyłki. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Zadzwoń teraz i umów wizytę!

ZAPRASZAMY

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają stosowne szkolenia i umiejętności, by sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wysoka jakość usług

Profesjonalne maszyny do regeneracji części gwarantują najwyższą jakość i niezawodność na przyszłość.

Pomoc techniczna

Zawsze służymy pomocą i odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów.

tlo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie